Home / Haberler / Vatan Bilgisayar Odeabank Telefon Kredisi

Vatan Bilgisayar Odeabank Telefon Kredisi
Vatan Bilgisayar Telefon Kredisi

Kredi kartı ile telefon almak yasaklanmıştı. Bunun üzerine teknoloji marketleri değişik yöntemlere yöneldiler ve çeşitli bankalarla anlaştılar. Bunlardan birisi de Vatan Bilgisayar- Odeabank işbirliğidir. Vatan Bilgisayar telefon kredisi ile artık istenen telefonlar alınabilecek. Bu şekilde istediğiniz bir ürünü hem düşük faiz oranı, hem de uygun taksitlerle alabilirsiniz. Odeabank kredisi ile ürün alabilmek için öncelikle Vatan Bilgisayar’a gidip ürünü beğenmeli ve stoklarda olup olmadığını öğrenmelisiniz. Sonrasında orada bulunan yetkili personele kredi ile ürün almak istediğinizi belirterek size yardımcı olmalarını isteyin. Size hemen yardımcı olacaklardır. Vatan Bilgisayarda bulunan Odeabank yetkilisi ile görüşmenizde sizden kimlik istenecek ve çok kısa bir süre içerisinde size kredi çıkıp çıkmayacağını söyleyecektir. Eğer yetkili biri yoksa SMS gönderebilirsiniz. Bunu da VATAN yazıp boşluk bırakarak TC numaranızı yazıp yine boşluk bırakın ve alacağınız ürünün tutarını yazarak 8444’e göndererek yapabilirsiniz. Hemen sonrasında size ön onay kodu gelir. Eğer gelmezse kredi çıkmıyor demektir. Kredi çıktığında ise çok kısa sürede telefonunuzu alabilirsiniz. Vatan Bilgisayar telefon kredisi kullanabilmek için aranan şart ise alacağınız ürünün 600 TL altında olmaması gerekmektedir. Aksi takdirde bu olanaktan yararlanamazsınız. Kredi ödemelerinizi ise Odeabank ATM’lerinde ve Odeabank şubelerinden yapabilirsiniz. Yani burada muhatap olacağınız yer aslında Odeabank’tır.

Telefon Kredisi Hesaplama

Vatan Bilgisayar telefon kredisi ile telefon alırken 2500 TL krediye kadar dosya masrafı yoktur ve uzun vade seçeneği sunulmaktadır. %0.99 oranında faiz uygulanmaktadır. 10 bin TL ve üstü krediler için 36 ay vade yapılmaktadır. İsterseniz 12 ay isterseniz 36 ay vade yapabilirsiniz. Kredi kartınızın olmadığı durumlarda ve peşin alacak gücünüz yoksa Vatan Bilgisayar – Odeabank işbirliğinden kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz. Odeabank şubesinden, Vatan Bilgisayardan ya da müşteri hizmetlerini arayarak başvuru yapabilirsiniz. Odeabank aracılığı ile Vatan Bilgisayardan ürün almak istediğinizde, krediniz onaylanırsa paranız hemen hesabınıza geçer. Siz de ödemelerinizi Odeabank’a yapacaksınız. İhtiyaç kredisi gibi düşünebilirsiniz. Burada önemli olan ise Vatan Bilgisayar ürünleri aldığınızda daha fazla kolaylık sağlanmasıdır. Uygun faiz oranları ve ödeme kolaylığı sayesinde uzun vadelerle ürün alabilmektesiniz. Yalnız şunu belirtmekte fayda var. O da kredi notu ve sicilinizin iyi olması. Herhangi bir kredi için bankalara başvuru yaptığınızda sizin kredi notunuza ve sicilinize bakarlar. Eğer kredi notunuz yüksek ise hiç bir sorun yaşamadan kredi kullanırsınız. Şayet kredi notunuz düşükse kredi çekmeniz oldukça zor olacaktır. Bunun için en kısa sürede kredi borcunuzu kapatarak kredi notunuzu düzeltebilirsiniz. Bankanıza giderek durumunuzu bildirebilir ve nasıl düzeltebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Borç transferi yapabilir, borcunuzu yapılandırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan PTT Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizde Classic kart, Gold kart ve kredi kartı hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Yazılarımızdan...

Kredi Dosya Masrafi Geri Nasıl Alinir 2017

Kredi Dosya Masrafı Geri Nasıl Alınır 2017

Tüketicilerin çeşitli ihtiyaçlarının karşılanması açısından bankadan aldıkları vadeli kredilerin süresi bitiminde yasalara göre dosya masrafını …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir