Home / Krediler / Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2017

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2017Hangi Bankalar Kefilsiz Kredi Veriyor?

Artık bankalar birçok yenilik yaparak daha fazla müşteriye ulaşmayı hedefliyorlar. Bu yeniliklerden bir tanesi de kefilsiz kredi vermektir. Kefilsiz kredi veren bankalar 2017 başlıklı yazımızda bu konuya ayrıntılı olarak değineceğiz. İnsanların çoğu kefil şartının aranması nedeni ile kredi çekememekteler. Bu yüzden mağdur olan insanlar da oldukça fazladır. Bankaların fazlalığı, ihtiyaçların çoğalması, ekonomik sıkıntılar nedeni ile bankalar birbirinden farklı kampanyalar yaparak, müşterileri kendilerine çekmeyi hedeflemişlerdir. Hal böyle olunca rekabet ortamı, müşterilere yaramaktadır. Uzun vade seçenekleri, düşük faiz oranları ve şimdi de kefilsiz kredilerle seçenekler daha da artmış durumda. Fakat yine de aranan bazı kriterler vardır. Bunların en başında ise kredi notu gelmektedir. Kredi notunuz yüksek ise kredi alma şansınız çok yüksektir. Tam tersi, kredi notunuz düşük ise işiniz biraz zor demektir. Bu gibi durumlarda kredi borcunun tamamı ödendiğinde bankalar kurallarını biraz da olsa esnetebilmekteler. Eğer maaşınızı aldığınız bankadan kredi alacaksanız çok avantajlısınız demektir. Kredi kullanırken bir gayrimenkul gösterirseniz ve bunu belgelerseniz yine şansınız yüksektir. Eğer çiftçi iseniz, çiftçilik belgenizi, esnaf iseniz vergi levhanızı kullanarak da kredi çekme şansınız yüksektir. Kefilsiz kredi veren bankalar 2017 yazımızda bazı bankaların yaptıkları kampanyalara bakalım.

Kefil Olmadan da Kredi Çekebilceğiniz Banka Listesi

İş Bankası:

Kefil istemeyen bankalar arasında en başta yer alan İş Bankası, ödeme seçenekleri ve uygun faiz oranları ile geniş bir ürün yelpazesine sahip. İş Bankası kredi seçeneklerinden yaralanmak istiyorsanız bir İş Bankası şubesine giderek veya İş Bankası internet bankacılığını kullanarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Akbank:

Çok köklü bir banka olan Akbank kefil istemeyen bankalar arasındadır. Akbank kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız banka şubesine giderek, internet üzerinden ve ATM ile kredi çekebilirsiniz. SMS ile başvuru yapabilmek için ise KREDİ yazarak boşluk bırakın ve TC numaranızı yazarak 4425’gönderin.

ING Bank:

Kefilsiz kredi veren bankalar 2017 arasında ING Bank da yer almaktadır. %1.99’dan başlayan faizlerle birçok kredi seçeneği bulunmaktadır. ING Bank telefon bankacılığı, internet şubesi ve banka şubesi ile başvuru yapabilirsiniz.

Denizbank:

Son yıllarda hızlı bir yükselişe geçen Denizbank, yüksek oranlarda kredi vererek tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. İhtiyaç kredisi çekebilmek için Denizbank internet şubesi, banka şubesi ve SMS ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. KREDİM yazarak boşluk bırakın ve TC numaranızı yazarak 3280’e gönderin. Başvurularınız olumlu olarak değerlendirildiğinde size dönüş yapılarak kredi almanız sağlanacaktır. Sonuç olarak, hangi bankadan kredi çekecekseniz öncelikle kredi notunuz ve kredi siciliniz oldukça önemlidir.

Yapı Kredi Bankası:

Kısa Mesaj ile başvurmak için “Kredi Türü (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Gelirinizi” yazıp 4411’e gönderebilirsiniz. (Örnek 1: Bireysel 12345678901 1000) Banka sizin için araştırma yaparak size verilebilecek kredi tutarını, faiz oranını belirliyor. Maksimum alınabilecek kredi rakamı 50.000 TL, en uzun vade 48 ay ve  en düşük faiz oranı %1,25

Bir önceki yazımız olan Geliri Olmayanlara Kredi Veren 5 Banka başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Diğer Yazılarımızdan...

Geliri Olmayanlara Kredi Veren 5 Banka

Hangi Bankalar Geliri Olmayanlara  Kredi Veriyor? Gelir elde etmesi mümkün olmayanlara ve gelir elde etmesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir