Home / Bankalar / Kart Aidatı Olmayan Kredi Kartları Hangileridir?

Kart Aidatı Olmayan Kredi Kartları Hangileridir?Kart Aidatı olmayan Kredi Kartları 

Tüketici yasasında yapılan bazı değişikliklerin ardından bankalar kart aidatsız kredi kartı ürünlerini bireylere sunmaya başladı. Bu nedenle de kredi kartı almayı düşünen ya da hali hazırdaki kredi kartlarını aidatları sebebiyle kapattırmayı düşünen bireyler kart aidatısız kredi kartları hangileridir bilgi sahibi olmak istemektedir. Bu yazımızda her sene bankalar tarafından kesilen aidat yükünden kurtulmanız adına kart aidatı olmayan kredi kartlarını sizler için bir araya getirdik.

Kart aidatı olmayan kredi kartlarının Listesi

Akbank Free

Akbank tarafından yeni çıkarılan Free kart bireyler kart aidatı bulunmadan taksit olanağı tanıyor ve aynı anda SMS para ve chip para fırsatı gibi alternatifleri sebebiyle çok tercih ediliyor. Akbank Free kart ile şayet ekstra kampanyalara dahil olmak isterseniz sms atmanız yeterli.

Garanti Flexi

Garanti Bankası da müşterilerine Flexi kartı sunarak hem aidat almıyor hem de taksit özelliği tanıyor. Fakat flexi kartta kişiye özel uygulamalar mevcut. Harcamalarınıza göre puan, ekstra kampanyalar gibi pek çok özelliğe sahip olabiliyorsunuz. Garantinin anlaşmalı olduğu üye iş yerlerinden ekstra puanlar kazanabilir, kişiye özel kampanyalara katılabilirsiniz.

HSBC Konsept

HSBC tarafından sunulan konsept kartın da aidat ücreti bulunmamaktadır. Bu kartta aynı anda Advantage NakitPuan kazanımı yapılabilmekte ve alışverişler taksitlendirilebilmekte. Artı taksit gibi Advantage Nakitpuan kampanyalarından yararlanmak istemeniz halinde, seçtiğiniz kampanya için belirlenen ücreti ödemeniz gerekir.

Finansbank Fix Card

Finansbank Fix Card ile kredi kartı aidatı ödeme yükünden kurtuluyorsunuz. Finansbank tarafından sunulan bu kartın da puan ve taksit özelliği bulunuyor. Ayrıca harcama sözü verenlere fix card ayrıca ekstra puanlarda hediye ediyor. Kart aidatı ücreti bulunmayan bu karta sahip olmak için yalnızca 15.-TL’lik bir kart basım ücreti alınıyor.

 

Genelik olarak bankaların kredi kartı müşterilerinden yılda bir kez aldıkları ancak totale bakıldığında ciddi rakamlara denk getiren kredi kartı aidatları bireylerin üzerinde oldukça gereksiz bir yüktür. İşte bu nedenle yazımızda Kart aidatısız kredi kartı veren bankaları özel olarak bir araya getirdik. Sizler de yazımız sayede gereksiz yere ödemek zorunda kaldığınız kart aidatlarınızdan kolaylıkla kurtulmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı Kullanıma Kapatılırsa Nasıl Açılır? başlıklı makalemizde kayıp kredi kartı, kredi kartı ve kredi kartı kapanma sebebi hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir