Home / Haberler / Fibabanka Kredi Başvurusu

Fibabanka Kredi Başvurusu
Fibabanka Kredi Başvurusu

Yeni bir banka sayılabilen Fibabanka, oldukça hızlı bir ilerleme kaydetmiştir. Birden fazla kredi imkanı sunan banka, uygun faiz oranları ile tercih edilen bir bankadır. Fibabanka kredi başvurusu yapan kişiler ihtiyaçları doğrultusunda kredi seçerek tercih yapabilirler. Başvuruda bulunabileceğiniz araçlar sadece internet ve banka şubesidir. SMS ve telefon ile başvuru yapılamamaktadır. İnternet üzerinden başvuru yaptığınızda hemen cevap alırsınız. Ön onay aldığınızda ise bankanıza giderek kredinizi kullanabilirsiniz. Ya da istediğiniz bir hesaba transfer yaptırabilirsiniz. Gerekli olan bilgiler TC numaranız, e-posta adresiniz, cep telefonunuz, doğum tarihinizdir. Bu şekilde başvuru yaptıktan sonra size mesaj gelecektir. Olumlu cevap geldiğinde bankanızla iletişime geçebilirsiniz. Eğer olumsuz bir cevap geldi ise, bunun anlamı kredi notunuzun düşük olmasıdır. Şunu da belirtelim. Bulunduğunuz il veya ilçede Fibabanka şubesi yoksa kredi talebinde bulunamazsınız.  Fibabanka kredi başvurusu bulunduğunuzda istenecek evraklar ise, nüfus cüzdanı, gelir belgesi, son üç aya ait bir fatura. Bu istenen belgeler 10 bin TL üzeri içindir. 10 bin TL’ye kadar olan kredilerde sadece nüfus cüzdanı yeterli olmaktadır.

Başvuru Sonucu Ne Zaman Gelir?

İnsanlar başvuru yaptıklarında ne zaman cevap gelecek diye merak ederler. Hemen geri dönüş olsun istenir. Neyse ki bankalar genel anlamda hemen geri dönüş yapmaktadırlar. Bu durum müşteri memnuniyeti açısından oldukça önemli bir konudur. Müşterilerine çok çabuk bir şekilde dönüş yapan bankalar arasında yer alan Fibabanka, kredi ve kredi kartına yapılan başvurularda çok kısa sürede dönüş yapmaktadır. Fibabanka kredi başvurusu sonucunu öğrenebilmek için hemen banka şubesine gidebilirsiniz ya da telefon ile 444 88 88 nolu telefonu arayabilirsiniz. Fibabanka kredi notunuz düşük olsa dahi kredi vermektedir. Fakat bunun için bir kefil göstermeniz gerekir ve üst sınır ise 10 bin TL olarak belirlenmiştir. Geri ödemeleriniz ise 3 ile 24 arasındadır. Gelir belgesi göstermeniz gerekmez. Seçtiğiniz vadeye göre değişmekle beraber faiz oranları %1.69 ile %1.79 arasındadır. Başvurunuz onaylandıktan sonra kredi komisyonu, faiz oranı ve diğer masraflar eklenir. Kredi komisyonu ise 100 TL ile 270 TL arasındadır. Çok avantajlı koşulları olan bu paket ile kredi notunuz düşük olsa dahi kredi çekebilirsiniz. Bu çektiğiniz krediyi düzenli şekilde ödediğinizde da kredi notunuzu olumlu şekilde etkiler. Bu krediyi kullanmak isteyen müşterilerin direkt olarak banka şubesine gitmeleri gerekir. Hiçbir banka tarafından kabul edilmeyen kredi başvurularınız Fibabanka sayesinde artık kabul edilerek ihtiyacınızı karşılamaya yardımcı olmaktadır. Yalnızca 10 bin TL ile sınırlı olan bu krediyi çekmek için geç kalmış sayılmazsınız.

Bir önceki yazımız olan PTT Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizde Classic kart, Gold kart ve kredi kartı hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Yazılarımızdan...

Kredi Dosya Masrafi Geri Nasıl Alinir 2017

Kredi Dosya Masrafı Geri Nasıl Alınır 2017

Tüketicilerin çeşitli ihtiyaçlarının karşılanması açısından bankadan aldıkları vadeli kredilerin süresi bitiminde yasalara göre dosya masrafını …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir