Home / Haberler / En Hızlı Kredi Veren Bankalar

En Hızlı Kredi Veren Bankalar

En Hızlı Kredi Veren Bankalar

Herhangi bir ihtiyacımız karşısında paraya ihtiyaç duyduğumuzda ilk işimiz hemen bir bankaya gitmek olur. Bu kredi için de en hızlı kredi veren bankayı ararız. Ne kadar çabuk kredi çıkarsa o kadar iyidir. Bugün bu bankaların listesine beraberce bakalım.

İş Bankası: Hızlı kredi adı altında müşterilerine, kredi imkanı sunan İş Bankası, işcep uygulaması veya internet şubesi ile anında krediniz hazır. Çok kısa bir süre içinde başvurunuz onaylanır ve direkt olarak hesabınıza yatar. Ayrıca SMS ile ve banka şubesine giderek de başvuru yapabilirsiniz. 25 bin TL’ye kadar kredi imkanı bulunmaktadır.

QNB Finansbank: enpara uygulaması QNB Finansbank’ın uyguladığı bir sistemdir. Bu sistem ile şubesiz bankacılık hizmeti sunan banka 30 bin TL’ye kadar bir oranda kredi verebilmekte ve 48 ay vade yapmaktadır. Bu imkanlardan yararlanmak için QNB Finansbank müşterisi olmanız gerekmektedir. Eğer müşteri değilseniz, internet üzerinden çok kısa bir sürede müşteri olabilirsiniz.

Denizbank: Vakit kaybetmeden kredi çekmek istiyorsanız hemen Denizbank kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 48 aya kadar vadeyle ve 55 bin TL’ye kadar kredi vermektedir. Aylık faizleri %0.99 ile %1.59 arasında değişmektedir.

Akbank: en hızlı kredi veren bankalardan biri olan Akbank, 7/24 Akbank direkt uygulaması ile çok hızlı şekilde kredi çekebilirsiniz.

TEB: Müşterilerine kefilsiz ve dosya masrafsız kredi imkanı sunmaktadır. CepteTeb ile hem internetten hem de mobil uygulamasından kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Odeabank: %1.24 ve %1.79 arasında değişen faizlerle ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. İster internet üzerinden isterseniz banka şubesine giderek de başvuruda bulunabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası: Müşterilerine komisyonsuz, dosya masrafsız ve kefilsiz bir şekilde kredi veren Yapı Kredi, Nuvo uygulaması ile hızlı bir şekilde kredi çekebilirsiniz.

ING Bank: Çok hızlı büyüyen bir banka olan ING Bank, hem dosya masrafsız hem de kefilsiz kredi imkanı sunmaktadır. Aylık faizleri ise %0.99’dan başlayan oranlardadır. daha önceki yazılarımızda da yazmıştık. kişiye özel faiz oranı da sunulmaktadır.

Diğer Hızlı Kredi Veren Bankalar

Fibabanka: en hızlı kredi veren bankalar arasında olan Odeabank, masrafsız ve standart kredi çeşitleri ile kredi vermektedir.

Aktifbank: İnternet aracılığı ile başvuru yapılarak 48 aya varan vadelerle 25 bin TL’ye kadar kredi imkanı vardır.

Garanti Bankası: Yine internet üzerinden veya banka şubesine giderek çok hızlı kredi çekebileceğiniz bir bankadır.

HSBC: Acil kredileriniz için internet veya şubeden başvuru yapabilir, en kısa sürede kredinizi alabilirsiniz. Başvuru sonucunuz onaylandığı takdirde gerekli evrakları hazırlayarak bankanın şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz. Bütün bunlar kredi notunuzun düşük olduğu durumlarda geçerli değildir. Kredi notunuzu düzelterek başvuru yapabilirsiniz. Kredi notunuzu yükseltmek için bankanızla görüşerek bir ödeme planı oluşturabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Banka Borcu Sorgulaması Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde banka borcu, Banka Borcu Sorgulaması ve borç sorgulaması hakkında bilgiler verilmektedir.

Check Also

Hoşgeldin Faizi Veren Bankalar

Hoşgeldin Faizi Veren Bankalar

Hoşgeldin Faizi Veren Bankalar Son zamanlarda birçok banka yaptığı kampanyalara bir yenisini eklemiş durumda. Bunlardan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir