Home / Haberler / Denizbank SMS Kredi Başvurusu

Denizbank SMS Kredi Başvurusu
Denizbank SMS Kredi Başvurusu

Artık günümüzde hemen hemen bütün işlerimiz internet aracılığı ile kolay bir şekilde yapılmaktadır. İnsanlar işlerini ne kadar hızlı yaparlarsa o kadar avantajlı olduklarını düşünüyorlar. Devir hız devri. Koşuşturma, yoğun iş temposu yüzünden bankalarda sıra beklemekten sıkılır oldular. Elimizin altındaki bir akıllı telefonla, oturduğumuz yerden bütün bankacılık işlemlerimizi yapabilmekteyiz, bu elbette ki zaman açısından oldukça karlı bir durum. Denizbank sms kredi başvurusu yazımızda bugün sms kredisinin ayrıntılarına bakacağız. Denizbank sms kredisi sayesinde başvurularınız hemen sonuçlanır ve 5 dakika içerisinde cevap alırsınız. Gelişen teknoloji ve buna çok güzel ayak uyduran Denizbank, bankacılık sektöründe hızla yükselen bankalar arasındadır. Bu özelliği ile fazlası ile tercih edilen bir bankadır. Yaptığı kampanyalar ile de öncülük yapmaktadır. Her kesimden insanın ihtiyaçlarına karşılık veren banka, sms kredisi ile de yine öncülük yapmaktadır. Denizbank sms kredisi başvurusu yaptığınızda 55 bin TL kredi çekebileceğiniz gibi 48 aya kadar vade yapabilmektesiniz. Başvurunuzu yaptıktan sonra sms ile cevabınız hemen cebinize gelir. İlk başvuru sırasında hiçbir belge istenmez. Fakat krediniz olumlu olarak onaylanırsa sizden gerekli olan belgeleri isteyeceklerdir. Gerek duyulan durumlarda ise kefil isteme hakkına sahiptir.

SMS Kredi Başvurusu

Denizbank sms kredi başvurusu yapıldığında ilk etapta kefil veya belge istenmez. Krediniz onaylandığı takdirde belgeler istenecektir. Başvuru için yapmanız gereken cep telefonunuzdan KREDİM yazarak bir boşluk bırakın ve TC numaranızı yazın 3280’e yollayın. Başvuru cevabınız 5 dakika içinde hemen gelecektir. Eğer olumsuz cevap gelirse kredi notunuz düşük demektir. Krediniz onaylanırsa çekebileceğiniz kredi tutarı ve süresi de bildirilecektir. Eğer daha fazla ya da daha az kredi istiyorsanız bunu, bankaya gittiğinizde bildirebilirsiniz. Denizbank kredisinin özellikleri ise cebimde kredi ile 55 bin TL’ye kadar kredi çekebilirsiniz. Bu tutar için 48 aya kadar vade seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Denizbank sms kredi başvurusu ile yaptığınız kredi faiz oranları aylık olarak %1.19’dan başlar. Ayrıca cebimde kredi için ise kefil istenmemektedir. Denizbank müşterisi olmanız halinde internet bankacılığı şifrenizle 20 bin TL’ye kadar olan kredinizi hafta boyunca sabah 09:00’dan akşam 21:00’a kadar hesabınıza aktarabilirsiniz. Sms başvurusu için olumlu yanıt aldıysanız internet bankacılığı ile de bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Fakat 20 bin TL üzerinde olan krediler sadece Denizbank şubelerine giderek alınabilmektedir. İnternet bankacılığı kullanmıyorsanız, Denizbank şubesine giderek kredinizi alabilirsiniz, artık kredi çekmek çok kolay. Denizbank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen bir Denizbank şubesine gidebilir ya da internet şubesinden yararlanabilirsiniz. Birçok kredi seçeneğinden kendinize uygun olanı seçerek, ihtiyaçlarınız karşılayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan TC Kimlik Numarası İle Kredi Notu Öğrenme başlıklı makalemizde findeks, findex ve kredi notu hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Yazılarımızdan...

Kredi Dosya Masrafi Geri Nasıl Alinir 2017

Kredi Dosya Masrafı Geri Nasıl Alınır 2017

Tüketicilerin çeşitli ihtiyaçlarının karşılanması açısından bankadan aldıkları vadeli kredilerin süresi bitiminde yasalara göre dosya masrafını …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir