Home / Bankalar / Borç Ödemek İçin Kredi Veren Bankalar

Borç Ödemek İçin Kredi Veren BankalarBorç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Son yıllarda yaygınlaşan kredi kartı kullanımı birçok kişiyi kredi kartı borcu ödemeye mahkum etmiştir. Bilinçsiz şekilde harcama yapan kredi kartı kullanıcıları, bu harcamaları kapatmak için yeni kart alımına devam etmektedir. Bu kısır döngü sonuç olarak böyle devam etmektedir.

Ancak tek bir bankadan borç kapatma kredisini alarak diğer tüm borçlarınızı kapatabilirsiniz. Burada borç kapatma kredisinin amacı tüm borçlarınızı tek bir çatı altında toplayarak birden çok bankaya değil bir tek bankaya borçlanmanızı, dolayısıyla ödemelerinizi düzenli ve sağlıklı olarak yürütmenizi sağlamaktadır. İşte sizlere bu yazımızda borç kapatma kredisi veren bankalar ve koşulları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi

Borç ödeme kredisi veren Finansbank 48 aya varan vade ve düşük faiz seçenekleri ile kullanıcılarına hizmet vermektedir. Kredi kartınızı ve kredi borçlarınızı koşulları sağlayarak Finansbank’a taşıyabilirsiniz. Üstelik aylık %1,28’den başlayan faiz oranlarıyla kredi sunuyor.

Finansbank Borç Ödeme Kredisi İçin İstenen Koşullar

  • Borç Transferi edilebilecek ürünler: ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve kredi kartı.
  • Borç Transferi edilemeyecek ürünler: Konut kredisi, Ek Hesap, QNB Finansbank’taki borçlar

Şekerbank Borç Transferi Kredisi

Şeker Bank borç ödeme kredisinde maksimum vade 46 ay ve en fazla 100.000 TL kredi sunmaktadır.Faiz oranları; 3-24 Ay : %1,60 , 25-36 Ay : %1,61 ,  37-48 Ay: %1,63 faiz oranı sunmaktadır. Kredi tahsis ücreti olarak 500 TL alınmaktadır.

Akbank Borç Ödeme Kredisi

Akbank borç ödeme kredisi en çok 12 aya kadar taksitlendirilmektedir. Direkt bankacılık sistemi kullanılarak ya da şube başvurusu ile borç ödeme kredisi alabilirsiniz. alabileceğiniz en yüksek meblağ 20.000 TL ve faiz oranı %1,84

Vakıfbank Borç Ödeme Kredisi

Vakıfbank borç ödeme kredisi 18 aya varan vade ve maksimum 20.000 TL ile kredi sunuyor. Üstelik borcunuzu ödemeye 3 ay sonra başlayabilirsiniz. Vakıfbank eşit taksitli ödeme seçeneği sunduğu gibi değişken taksitli ödeme planı ile size özel esnek seçenekler de sunuyor.

OdeaBank Borç Ödeme kredisi

Odeabank’ın sunduğu maksimum kredi 20,000 TL, en uzun vade 48 ay. Bahse konu kredi için Odebank’ın uyguladığı faiz oranı %1,55​

Burgan Bank Borç Ödeme Kredisi

Borç ödeme kredisi veren bankalardan biri de Burganbank ‘tır. Ödemelerini takip etmekte zorlanan ve ödeme güçlüğü çeken kişiler için 48 aya varan vade ve %1,81’den başlayan faiz oranları ile borç ödeme kredisi verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Peşinatsız Ev Kredisi Nasıl Alınır? başlıklı makalemizde ev kredisi, konut kredisi ve peşinatsız ev kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Yazılarımızdan...

Geliri Olmayanlara Kredi Veren 5 Banka

Hangi Bankalar Geliri Olmayanlara  Kredi Veriyor? Gelir elde etmesi mümkün olmayanlara ve gelir elde etmesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir