Home / Bankalar / Anında Kredi Veren Bankalar

Anında Kredi Veren BankalarAnında Kredi Veren Bankalar Listesi

İnsanlar artık her türlü ihtiyaçları için banka kredilerine başvuruyorlar. Her banka kendine göre kredi kampanyaları yapıyor. İnsanlar ihtiyaçları doğrultusunda bu banka kredisi kampanyaları arasında seçim yapıyor. İnsanların kredi ve banka seçimini etkileyen en önemli unsurlardan birisi şüphesiz ki kredi kullanım kolaylığıdır. Bu noktada anında kredi veren bankalar diğer bankalardan daha çok müşteri çekiyor. Anında kredi veren bankalar müşterilerine kredi kullanım kolaylığı sağlıyor ve müşteri banka şubelerine gitmeden anında kredi kullanabiliyor. Anında kredi kullanımı internet bankacılığı, sms bankacılığı ( sms kredi ) ve telefon bankacılığı gibi kanallardan yapılabiliyor. Anında kredi kullanımı genelde sms bankacılığı ve internet bankacılığı ile yapılıyor. İnternet bankacılığı, bankaların geliştirdiği mobil uygulamalarla ve internet siteleriyle, internet olan her yerden kullanılabiliyor. Bu yazıda anında kredi veren bankalar hakkında bir inceleme yaptık. Anında kredi veren bankalar şunlardır:

Anında kredi veren bankalar

QNB Finansbank mobil uygulaması ve enpara.com sitesi ile anında kredi verebiliyor. Bunun yanında Qnb Finansbank sms kredi adı altında sms ile anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Qnb Finansbank sms kredi başvurusunu 5030 sms bankacılığından yapabilirsiniz. Qnb Finansbank sms kredi bu başvuru kolaylığından dolayı çok tercih ediliyor. Qnb Finansbank sms kredi başvurusu için kimlik numaranızı 5030’a göndermeniz gerekecektir. Qnb Finansbank sms kredi başvurusu böyle yapılıyor.

Teb mobil uygulaması ile anında kredi veren bankalar içinde yer almaktadır. Teb’den anında kredi kullanabilmek için müşteri olmanız gerekmektedir. İş Bankası 25 bin liraya kadar anında kredi verebiliyor. Banka müşterileri bu işlemi İşbank mobil uygulamasından anında yapabilir. Akbank müşterilerine özel bir mobil uygulama olan Akbank mobil ile de anında kredi kullanabilirsiniz. Denizbank 55 bin liraya kadar anında ihtiyaç kredisi başvurusu yaptırıyor. Denizbank müşterileri 55 bin liraya kadar anında ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Aktifbank’ın en çok bilinen bankacılık sitesi nkolaykredi ile de anında ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Evraksız ve masrafsız olarak anında ihtiyaç kredisi kullanmak isterseniz nkolaykrediyi kullanabilirsiniz.

ETİKETLER: anında kredi veren bankalar, hızlı kredi veren bankalar, anında ihtiyaç kredisi, anında kredi, qnb finansbank sms kredi, sms kredi

Bir önceki yazımız olan Geliri Olmayanlara Kredi Veren 5 Banka başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir